Opigno training catalog (3.0.3) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Categories
cs: Kategorie

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Search
cs: Hledat

en: Weight
cs: Váha

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Desc
cs: Sestupně

en: Duration
cs: Trvání

en: Finished
cs: Hotovo

en: Apply
cs: Použít

en: Sort
cs: Řazení

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Created on
cs: Vytvořeno v

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
