Opigno training catalog (3.0.3) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Categories
cy: Categorïau

en: Advanced options
cy: Dewisiadau uwch

en: Search
cy: Chwilio

en: Weight
cy: Pwysau

en: Visibility
cy: Gwelededd

en: Finished
cy: Wedi gorffen

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
