Opigno training catalog (3.0.3) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Weight
el: Βάρος

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Desc
el: Φθί

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Finished
el: Ολοκληρώθηκε

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Created on
el: Δημιουργήθηκε την

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
