Opigno training catalog (3.0.3) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Categories
et: Kategooriad

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Search
et: Otsing

en: Weight
et: Kaal

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Desc
et: Kahanev

en: Duration
et: Kestus

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Finished
et: Valmis

en: Apply
et: Rakenda

en: Sort
et: Järjesta

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
