Opigno training catalog (3.0.3) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Categories
gl: Categorías

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Search
gl: Buscar

en: Weight
gl: Peso

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Duration
gl: Duración

en: Failed
gl: Fallo

en: Finished
gl: Finalizado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
