Opigno training catalog (3.0.3) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Categories
hi: वर्ग

en: Advanced options
hi: विस्तारित विकल्प

en: Search
hi: खोज

en: Weight
hi: मान

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Desc
hi: अवरोही

en: Duration
hi: अवधि

en: Failed
hi: असफल हुआ

en: Finished
hi: संपूर्ण

en: Apply
hi: लागू करें

en: Passed
hi: पारित कर दिया

en: About
hi: के बारे में

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
