Opigno training catalog (3.0.3) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Search
ka: ძიება

en: Weight
ka: წონა

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Finished
ka: დასრულებულია

en: - All -
ka: - ყველა -
