Opigno training catalog (3.0.3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Categories
kk: Категория

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Search
kk: Іздестіру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Visibility
kk: Көріну

en: Finished
kk: Аяқталды
