Opigno training catalog (3.0.3) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Advanced options
ml: ഉയര്‍ന്നതലത്തിലുള്ള ഐച്ഛികങ്ങള്‍

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Finished
ml: പൂര്‍ത്തിയായി
