Opigno training catalog (3.0.3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Search
mn: Хайх

en: Weight
mn: Жин

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Finished
mn: Дууссан
