Opigno training catalog (3.0.3) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Search
ps: لټون

en: Weight
ps: وزن

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
