Opigno training catalog (3.0.3) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Search
si: සොයන්න

en: Finished
si: සම්පූර්ණයි

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
