Opigno training catalog (3.0.3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Categories
sr: Категорије

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Finished
sr: Завршено
