Opigno training catalog (3.0.3) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Advanced options
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Search
te: వెతుకు

en: Weight
te: భారం

en: Duration
te: నిడివి

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: Finished
te: పూర్తయింది

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -
