Opigno training catalog (3.0.3) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Search
az: Axtarış

en: Weight
az: Çəki

en: Visibility
az: Görünüş

en: Desc
az: azaldın

en: Duration
az: Müddət

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
