Opigno certificate (3.0.5) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: Default
nl: Standaard

en: Icon
nl: Pictogram

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Landscape
nl: Landschap

en: Portrait
nl: Portret

en: Bundle
nl: Bundel

en: Wysiwyg
nl: WYSIWYG

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Hide title
nl: Titel verbergen

en: Token filter
nl: Token-filter

en: Certificate
nl: Certificaat

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Asc
nl: Oplopend

en: Referencing entity
nl: Refererende entiteit

en: Certificate date
nl: Certificaat-datum
