Opigno certificate (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: Authored by
hr: Autor

en: Desc
hr: Silazno

en: Template
hr: Predložak

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
