Opigno certificate (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Authored by
bg: Написано от

en: Template
bg: Шаблон

en: Authored on
bg: Написано на

en: Apply
bg: Търси
