Opigno certificate (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Desc
da: Faldende

en: Template
da: Skabelon

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Tokens
da: Symboler

en: Changed
da: Ændret

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: certificate
da: certifikat

en: Wysiwyg
da: WYSIWYG

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende

en: Referencing entity
da: Refererende entity
