Opigno certificate (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Bundle
ps: بنډل

en: - All -
ps: - ټول -
