Opigno certificate (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: Authored by
mr: लेखक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Bundle
mr: बंडल

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
