Opigno certificate (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Template
sk: Šablóna

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Tokens
sk: Tokeny

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Asc
sk: Vzostupne
