Opigno certificate (8.x-1.5) - en to fr translation catalogue (27 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Label
fr: Libellé

en: Default
fr: Par défaut

en: View
fr: Voir

en: Created
fr: Créé

en: Authored by
fr: Écrit par

en: Template
fr: Gabarit

en: Sort by
fr: Trier par

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Tokens
fr: Jetons (tokens)

en: Changed
fr: Modifié

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Certificates
fr: Certificats

en: Landscape
fr: Paysage

en: certificate
fr: certificat

en: Bundle
fr: Type

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Certificate
fr: Certificat

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: Master
fr: Principal

en: Referencing entity
fr: Entité référante
