Opigno class (3.0.3) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Page
hy: Էջ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր
