Opigno class (3.0.3) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: Name
id: Nama

en: Page
id: Halaman

en: Roles
id: Peran

en: Owner
id: Pemilik

en: Class
id: Kelas

en: Users
id: Pengguna

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: About
id: Tentang

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
