Opigno class (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Image
lv: Attēls

en: Roles
lv: Lomas

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Administrator
lv: Administrators

en: About
lv: Par
