Opigno class (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Image
ro: Imagine

en: Roles
ro: Roluri

en: Class
ro: Clasă

en: Anonymous
ro: Anonim

en: About
ro: Despre

en: Admin
ro: Administrator

en: A group of user. A class can be used in Opigno Learning Paths.
ro: Un grup de utilizatori. O clasă poate fi utilizată în Opigno Learning Paths.
