Opigno class (8.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Page
af: Bladsy

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
