Opigno class (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Owner
da: Ejer

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Manage classes
da: Administrér klasser

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Manage members
da: Håndtér medlemmer

en: Asc
da: Stigende
