Opigno class (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Owner
ja: 所有者

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: Manage classes
ja: クラスの管理

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Manage members
ja: メンバーの管理

en: Group content
ja: グループ コンテンツ

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
