Opigno class (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Name
gu: નામ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Administrator
gu: સંચાલક

en: About
gu: વિશે
