Opigno class (8.x-1.3) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: Page
mr: पान

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Owner
mr: मालक

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
