Opigno class (8.x-1.3) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
