Opigno class (8.x-1.4) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Image
tr: Resim

en: Name
tr: İsim

en: Page
tr: Sayfa

en: Roles
tr: Roller

en: Desc
tr: Azalan

en: Owner
tr: Sahibi

en: Class
tr: Sınıf

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Administrator
tr: Yönetici

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Member
tr: Üye

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Manage members
tr: Üyeleri yönet

en: Group content
tr: Grup içeriği

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
