Opigno class (8.x-1.5) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Page
bg: Страница

en: Roles
bg: Роли

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Apply
bg: Търси
