Opigno class (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: Page
nl: Pagina

en: Roles
nl: Rollen

en: Desc
nl: Aflopend

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Class
nl: Klasse

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Administrator
nl: Beheerder

en: About
nl: Over

en: Member
nl: Lid

en: Manage classes
nl: Klassen beheren

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Manage members
nl: Leden beheren

en: Group content
nl: Groepsinhoud

en: Asc
nl: Oplopend

en: Outsider
nl: Buitenstaander

en: Content manager
nl: Contentbeheerder

en: Adds users to groups as members.
nl: Voegt gebruikers aan groepen toe.

en: Statistics manager
nl: Statistiekenbeheerder

en: Super administrator
nl: Super-beheerder

en: User manager
nl: Gebruikersbeheerder
