Opigno course (3.0.0-rc1) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Reset
ja: リセット

en: Image
ja: 画像

en: Name
ja: 名前

en: True
ja: TRUE

en: Published
ja: 掲載

en: Desc
ja: 降順

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Publishing status
ja: 掲載ステータス

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Media browser
ja: メディアブラウザー

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Media name
ja: メディア名
