Opigno course (3.0.0) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: True
lv: Jā

en: Published
lv: Publicēts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Upload a new image
lv: Ielādēt jaunu attēlu

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Media browser
lv: Mediju pārlūks
