Opigno course (3.0.2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
