Opigno course (3.0.3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Description
ku: دەربارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: About
ku: دەربارە
