Opigno course (3.2.7) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: About
hu: Leírás

en: Upload a new image
hu: Új kép feltöltése

en: Select image
hu: Kép kiválasztása

en: Course content
hu: Kurzus tartalom

en: Select entities
hu: Entitások kiválasztása

en: Message anyone regardless of groups
hu: Csoportoktól függetlenül üzenetküldési lehetőség bárki számára

en: Statistics manager
hu: Statisztika kezelő

en: User manager
hu: Felhasználókezelő

en: Adds course feature to your Opigno instance.
hu: Kurzus funkció hozzáadása az Opigno rendszerhez.

en: Opigno Course
hu: Opigno kurzus

en: Manage group members in any group
hu: Csoporttagok kezelése bármely csoportban

en: Select an existing image
hu: Létező kép kiválasztása

en: View global statistics
hu: Globális statisztikák megtekintése

en: Allows the user to view the global statistics
hu: Globális statisztikák megtekintésének engedélyezése a felhasználónak

en: View any group statistics
hu: Bármely csoport statisztikáinak megtekintése

en: Allows the user to view any group statistics
hu: Bármely csoport statisztikái megtekintésének engedélyezése a felhasználónak

en: View any user statistics
hu: Bármely felhasználó statisztikáinak megtekintése

en: Allows the user to view any user statistics
hu: Bármely felhasználó statisztikái megtekintésének engedélyezése a felhasználónak
