Opigno course (8.x-1.0-rc1) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Anonymous
no: Anonym

en: About
no: Om

en: Member
no: Medlem

en: Outsider
no: Utenforstående

en: Adds users to groups as members.
no: Legg til brukere som medlemmer i grupper
