Opigno course (8.x-1.2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Description
bn: বিবরণ

en: Image
bn: ছবি

en: Name
bn: নাম

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Finished
bn: সম্পাদিত

en: About
bn: সম্পর্কে
