Opigno course (8.x-1.2) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Roles
fil: Mga papel

en: Published
fil: Inilathala

en: Anonymous
fil: Hindi kilala

en: Finished
fil: Tapos na
