Opigno course (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Description
sv: Beskrivning

en: On
sv: På

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Name
sv: Namn

en: True
sv: Sant

en: Off
sv: Av

en: Roles
sv: Roller

en: Published
sv: Publicerad

en: Desc
sv: Fallande

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Provider
sv: Leverantör

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Finished
sv: Avslutat

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Member
sv: Medlem

en: Upload a new image
sv: Ladda upp en ny bild

en: Admin
sv: Administrera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Select image
sv: Välj bild

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Media name
sv: Medianamn
