Opigno course (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: On
et: Sees

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: True
et: Tõene

en: Off
et: Väljas

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: Success
et: Õnnestus

en: Desc
et: Kahanev

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Finished
et: Valmis

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Admin
et: Administraator

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Media name
et: Meedia nimetus
