Opigno course (8.x-1.3) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: On
ka: ჩართვა

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Finished
ka: დასრულებულია

en: - All -
ka: - ყველა -
