Opigno course (8.x-1.3) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Finished
mn: Дууссан
