Opigno course (8.x-1.3) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: On
mr: वर

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: True
mr: सत्य

en: Off
mr: बंद

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Admin
mr: व्यवस्थापक
