Opigno course (8.x-1.3) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Description
se: Čilgehus

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: Finished
se: Geargan

en: About
se: Birra
